x
כאן לשירותכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

  whatsapp facebook
  צור קשר
  search-trigger

  מברגות חשמליות

  מברגות מומנט

  מברגות מומנט משמשת בעלי מקצוע רבים לקדיחה והברגה. הן מוגדרות כפריט חובה בכל ארגז כלים, ולעיתים, יש בו לפחות שני דגמים. ניתן למצוא מגוון של מברגות המיועדות לשימושים בסיטואציות שונות. יש שני דגמים עיקריים: מברגות קלאץ' ומברגות אימפקט. חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים משווקת מוצרים אלו ואחרים וניתן לקבל ממנה מידע בנושא.

  מברגות מומנט – חשמליות ונטענות

  מברגות מומנט, מיועדות לפעול על אנרגיית חשמל ו/או סוללות. ניתן למצוא מגוון סוללות. יש ניקל קדמיום, ניקל מטאלי וליתיום, לכל אחת יש יתרונות משלה. המתקדמות ביותר הן סוללות ליתיום. הן קלות ונטענות מהר, ניתן לעבוד עימן גם כשהן אינן טעונות עד הסוף. בגלל תכונותיהם אלו הן לרוב, מועדפות. מברגת קלאץ' פועלת במומנט אחיד עד להידוק. מברגת אימפקט פועלת בעוצמות משתנות כך על פי רמת הקושי בקדיחה. בעת שיש התנגדות מהמשטח לתוכו קודחים,  נכנס לפעולה מיני פטיש המותקן בתוכה והולם במכות סיבוביות להתגברות על הבעיה. כל בעל מקצוע יכול לבחור את האחת המתאימה ביותר לצרכיו ואשר באמצעותה הוא יצליח לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

  מברגות נטענות

  ניתן למצוא מגוון מברגות וכל דגם נבדל מהשני במפרט המייחד אותו. בכלל זה: גודל, עוצמת המנוע, מהירות הסיבוב התלויה בו ועוד. כל אחת מסוגלת לתפוקת עבודה שונה בהתאם לתכונות הללו. ידיות האחיזה עשויות מפלסטיק קשיח וחומר אחר והינן ארגונומיות ונוחות לאחיזה. כך תתבצע עבודה בזמן ארוך ללא הזעה ובקלות רבה יותר. הבחירה, בסופו של דבר, נעשית על פי פרמטרים אלו אבל גם על פי שיקולי צרכים, מחיר, מוניטין, טעם אישי, נוחות עבודה ועוד.

  מברגות במבצע

  חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים, מתמחה בשיווק ומכירת כלי עבודה חשמליים וציוד אחר ומומלץ לרכוש ממנה את המוצרים הללו. שירותיה מקיפים וכוללים ייעוץ והדרכה, מכירה במחירים ותנאים נוחים, שירותי תיקונים למוצרים החשמליים ועוד. כל כלי העבודה הללו מגיעים עם אחריות יצרן שתנאיה נקבעים על פי שיקוליו. כל לקוח הפעיל בתחום ייהנה משירות וליווי צמוד כזה מאחר הוא נזקק לתמיכה טכנית רחבה בעת פעילותו.

  מברגות מומנט תעשייתיות

  מברגות מומנט תעשייתיות נועדו לקדיחה והברגה במגוון משימות ייעודיות. משתמשים בהן בעלי מקצוע בתחומי הבנייה, הקמת ותיקון מערכות שונות למבנים, מפעלי ייצור ועוד. ניתן למצוא מגוון רחב שלהן וכל דגם שונה מהאחר במפרט המייחד אותו. ניתן למצוא מברגות קלאץ' ומברגות אימפקט. הן פועלות על אנרגיית החשמל או אנרגיה המופקת מסוללות נטענות המותקנות בהן. חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים, משווקת אותן ומוצרים אחרים וניתן לקבל אצלה מידע רב.

  מברגות מומנט תעשייתיות – למגוון משימות

  מברגות מומנט תעשייתיות, מותאמות למטרות עבודה מגוונות. יש כבדות וחזקות שנועדו לקדיחה והברגה באלמנטים קשיחים במיוחד כמו אבן ועוד. יש אחרות שמתאימות יותר לחומרים רכים כמו עץ, פלסטיק קשיח מתכות רכות ועוד. ההבדל ביניהם נעוץ במפרט שלהן. כך בעוצמת המנוע, במהירות הסיבוב, בתפוקת העבודה שהן מבצעות ועוד. מברגות קלאץ' מגיעות עם מהירות אחידה שאינה משתנה עד להידוק סופי. מברגת אימפקט מתוחכמת יותר, מאחר ויש בתוכה פטיש פנימי כתוספת. הוא נכנס לפעולה כאשר הקדיחה נעשית למצעים קשיחים ונוצרת התנגדות. הפטיש יוצר מכות סיבוביות אשר יוצרות לחץ לקדיחה טובה יותר. ידיות המברגות הינן ארגונומיות ומיוצרות מפלסטיק קשיח וחומרים דומים. הן קלות והאחיזה הינה נוחה וללא הזעה מיותרת – מה שמאפשר זמן פעולה ארוך וקל יותר.

  מברגה קטנה

  המברגות נטענות על ידי מספר סוגי סוללות: ניקל קדמיום, ניקל מטאלי וליתיום. לכל סוללה יש יתרונות וחסרונות משלה. סוללות הליתיום הן מתקדמות ביותר ובמקרים רבים, מועדפות. הן קלות ונטענות במהירות. ניתן לעבוד עימן גם כשאינן טעונות עד הסוף. אורך חייהם גדול מהאחרות ועוד.

  מברגה 18v

  מומלץ לקבל שירות מחברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים, אשר הינה בעלת תשתית מקצועית ואיכותית. מומחיה יודעים לייעץ לכל לקוח המתלבט בקשר למברגה המתאימה לצרכיו ובנושאים משיקים אחרים. השירות המקיף כולל גם מכירה במחירים ובתנאים נוחים, תיקוני כלים חשמליים במעבדות הפועלות בשירותה ועוד. לקוחות בתחום בעלי פעילות אינטנסיבית ורבה ייהנו, איפה, מליווי טכני יעיל ומקצועי אשר יסייע להם להתגבר על עבודות מורכבות. השירות ניתן עם יחס אישי.

  מברגת מומנט תעשייתית

  מברגת מומנט תעשייתית, משמשת בעלי מקצוע בתחומים טכניים והנדסיים, שיפוצניקים ועוד. רבים מהם מספקים שירותים לפרטיים, עסקים ועוד או מועסקים על ידי אחרים. ניתן למצוא דגמים רבים מהם השונים אלו מאלו במפרט המייחד אותן. קיימות שתיים עיקריות: האחת מברגת קלאץ' והשנייה אימפקט. חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים משווקת אותן ופריטים אחרים בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  מברגת מומנט תעשייתית – למשימות מגוונות

  מברגת מומנט תעשייתית, מנוצלת למשימות פשוטות יחסית או מורכבות יותר. כל דגם נבדל מהשנייה בתכונותיו ובמרכיבים טכנולוגיים שונים הקיימים בו. כך בגודל, בעוצמת המנוע שעל פיה נקבעת גם מהירות הסיבובים על פי אלו, בעיקר, ופרמטרים אחרים נקבעת תפוקת העבודה שלהן. מטבע הדברים, הגדולות ביותר נועדו למשימות מסיביות כמו קדיחה והברגה למשטחי אבן, מתכת חזקה, בטון ומזוין ועוד. הקלות מטפלות במתכות רכות, לוחות עץ ופלסטיק ואלמנטים רכים אחרים. מברגות קלאץ' מאופיינות במהירות סיבוב אחידה והן מופעלות עד לקדיחה או הברגה פשוטה, יחסית. מקדחת אימפקט מיועדת לקדיחה מול מצעים קשים אשר יש בהם התנגדות. בכל אחת מותקן מיני פטיש אשר נכנס לפעולה ומייצר מכות סיבוביות. כל אחד בוחר את סוג המקדחה בהתאם למשימות שעליו לבצע ובהתאם לשירות שהוא נותן.

  מברגה רוטטת

  הן מופעלות על ידי חשמל ו/או שילוב סוללות נטענות. היכולת לעבוד על סוללות מקל מאוד ואינו מכביד. כך ניתן לבצע מטלות שונות גם בסביבה חיצונית. ניתן למצוא סוללות ניקל מטאלי, ניקל קדמיום וליתיום. האחרונות הן החדישות ביותר ונחשבות לטובות במיוחד. הן קלות, נטענות במהירות ונשמרות ללא בלאי לאורך זמן. באמצעותן ניתן להשתמש במברגה גם כאשר הן אינן טעונות במלואן.

  מברגות למכירה

  חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים, הינה בעלת תשתית מקצועית מעולה המאפשרת מתן שירותים מקיפים ללקוחות המגיעים ממגזרים שונים. מומחיה יודעים לייעץ ולהדריך, המוצרים הינם איכותיים ומיוצרים על ידי יצרנים בעלי מוניטין. כלי העבודה החשמליים מגיעים עם אחריות שתנאיה נקבעים על פי שיקול דעתו של היצרן. ניתן לתקנם במעבדות העובדות עם החברה ועוד. כל לקוח ייהנה משירות כזה.

  תעשיה 4.0

  תעשיה 4.0 הינו מונח המייצג תפיסה ארגונית לניהול מפעלים. מדובר על יצירת מפעל חכם אשר משתמש בכל המשאבים המודרניים הקיימים בשוק, התורמים לייעולו המרבי. המטרה היא ייצור מהיר ומקצועי של מוצרים לטובת שיווקם אל הלקוח במהירות האפשרית כאשר הרצון הינו, כמובן, להגדלת מכירות הכנסות ורווחים. מפעל חכם כזה עושה שימוש גם בכלי עבודה, אביזרים וציוד איכותי ותקני. חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים משווקת מוצרים שונים בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

  מברגות מומלצות

  תעשיה 4.0 מקדמת תפיסה מודרנית בזכות כל האלמנטים הקיימים כיום בשוק ובחברה. היא משתמשת באינטרנט, ביכולות תקשורת בין מערכות, בפסי ייצור ממוחשבים הפועלים על תוכנות לעיבוד מוצרים, עם סנסורים ורובוטיקה ועוד. נעזרת בממשקים בין מחלקות ומערכות במפעל, בבינה מלאכותית, בהגנת סייבר במידע בזמן אמת, במחשוב בענן, בשימוש בביג דאטה, בביצוע סימולציות ועוד. תודות לכל אלו, הייצור נעשה במהירות ובצורה אוטומטית, ובנוסף, קיימות אפשרויות רבות לביצוע שינויים מהירים בהתאם לצורך ולנסיבות. כך, למשל, כאשר קיימת דרישה של מוצרים חדשים מותאמים יותר לצרכן, כאשר לקוח משנה את דרישותיו מסיבות שונות ועוד. כל התהליך משלב הרעיון דרך הכנת תוכניות הייצור ועד לביצוע יהיה מהיר, ממוחשב ומפוקח. היתרונות של מפעל חכם כזה ברורים ומספקים להנהלתו את היכולת להתמודד בהצלחה מול מתחרים באותה נישה.

  מברגה 18 וולט

  לא ניתן לקיים מפעל כזה ולייצר את המוצרים בהצלחה ללא סביבה תומכת של מחלקות תחזוקה, תיקונים, הובלה, אחסנה ולוגיסטיקה אחרת. כל אלו תומכות בתהליכי הייצור ואף משלימות אותו. כל המחלקות הללו ואחרות נוספות ובמיוחד, אלו האחראיות על תחזוקה ותיקונים משתמשות בכלי עבודה מודרניים המופעלים על ידי אנרגיות שונות, וכן, באביזרים וציוד משלים.

  מברגה 12 וולט

  חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים הינה בעלת תשתית שיווקית מקצועית ומומלץ לרכוש אצלה את המוצרים השונים. כל כלי העבודה החשמליים מיוצרים על ידי יצרנים בעלי מוניטין מוכח וניתנת להם אחריות. השירות כולל ייעוץ והדרכה, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, שירות תיקונים לכלי עבודה ועוד לכל אלו נזקק מפעל חכם.

  מברגות חכמות

  מברגות חכמות הן מהכלים החיוניים והנדרשים ביותר בכל סט כלים של שיפוצניק, טכנאי או כל בעל מקצוע אחר המספק שירותיו לבתים, עסקים, מפעלים וכדומה. גם בעלי בית אשר אוהבים לבצע עבודות תחזוקה בעצמם משתמשים בהם דרך קבע. בכל מפעל וארגון אשר יש בו מחלקת תחזוקה ניתן למצוא לפחות מברגה חכמה אחת אשר מסוגלת לטפל בברגים בקטרים שונים. מדובר על מברגות המתחברות לחשמל או נטענות עם בטריות בהם ניתן להשתמש בתוך המבנה או מחוצה לו. חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים משווקת כלי עבודה מסוגים שונים וניתן לקבל אצלה מידע בנושא.

  מברגות חכמות – מבחר ענק

  מברגות חכמות מגיעות בדגמים שונים הנבדלים ביניהן בגודל, בעוצמה, בתפוקת העבודה ועוד. בין התכונות הנדרשות מהן ניתן למנות כמה בולטות. ראשית, מהירות סיבוב התלויה בעוצמת המנוע. ככל שהן מהירות אזי העבודה הופכת למהירה. רטט המאפשר קדיחה בקירות בטון. אלמנט אחר נדרש, הינו תאורת לד הנדלקת ומתמקדת בנקודת הקדיחה ו/או ההברגה. חשיבות נוספת יש להידוק מיטבי של הבורג לתוך דיבל. הדבר מתאפשר באמצעות מצמד איכותי ומדויק המסוגל לסגור את הברז במומנט מדויק. במברגות אלקטרוניות חכמות מופעל רטט וקיימת תצוגה למטרות אלו.

  מברגת קלאץ

  ניתן למצוא שני סוגי מברגות עיקריים. מברגת קלאץ' הוותיקה כוללת מנוע וגיר היוצרים את הקדיחה ואלמנט הסגירה הרצוי. במברגת אימפקט קיים גם פטיש פנימי שתפקידו הינו לווסת את מהירות ועוצמת הקדיחה. הוא נכנס לפעולה כאשר היא נתקלת בקושי או בהתנגדות אזי הפטיש מאיץ אותה על ידי רצף של מכות סיבוביות. יש יתרונות וחסרונות בכל דגם וכל אחד מחליט על האחד המתאים לצרכיו.

  מברגת אימפקט

  חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים, הינה בעלת תשתית מקצועית מעולה המאפשרת לה מתן שירות איכותי לכל לקוח. השירות כולל ייעוץ והדרכה, מכירה בתנאים נוחים, תיקונים לכלי עבודה חשמליים ועוד. כל המברגות והכלים החשמליים האחרים מגיעים עם אחריות יצרן שתנאיה נקבעים על פי שיקוליו. כל בעל עסק דינאמי ישמח לשירות מקיף כזה. הוא ייהנה, כמובן, מהמברגות האיכותיות המיוצרות על ידי  יצרנים בינלאומיים מובילים.

  מברגות אלקטרוניות חכמות

  מברגות אלקטרוניות חכמות מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת ומשפרות מאוד את פעולות ההברגה והקדיחה. יש להן יתרונות רבים שאחד הבולטים בהם הוא אפשרות לעבוד ללא חיבור לחשמל. ניתן למצוא מגוון של מברגות למטרות שונות. רובן מיוצרות על ידי חברות בינלאומיות בעלות מוניטין. חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים משווקת מברגות וכלי עבודה אחרים וניתן לקבל אצלה מידע רב.

  מברגות אלקטרוניות חכמות – לשימושים שונים

  מברגות אלקטרוניות חכמות מגיעות בדגמים שונים הנבדלים ביניהם במפרט המייחד אותן. ההבדלים הם בעיקר בגודל, בעוצמת המנוע המעיד על מהירות הסיבוב המווסתת בצורה אלקטרונית ותפוקת הכוח המיוצר. מברגות קטנות ועדינות נועדו לשימוש של טכנאי מחשבים ומכשירי חשמל קטנים בהם יש צורך לפתוח ברגים מסוגים שונים. כך כדי להוריד פנלים חיצוניים ולחשוף את החלקים הפנימיים במכשיר או להבריג החוצה פריטים שיש להחליף. מברגות אלו הן קלות, יחסית במשקלן, ולכן נוח לעבוד עימן. המקדחות המסיביות יותר הן, לרוב, גם רוטטות ונועדו לעבודות כמו קדיחה לקיר לעץ, ולאלמנטים מסיביים אחרים. מטבע הדברים נדרשת כאן עוצמת מנוע רבה יותר.

  מברגה חשמלית מומלצת

  למברגות אלו יש יתרונות רבים בכך שהן נטענות. כאשר מקפידים על טעינה נכונה, ניתן לעבוד איתם ללא חיבור לחשמל וללא כבל מפריע מה שמייעל ומקל על העבודה בסביבה חיצונית כמו גם בתוך המבנה. הסוללות הטובות ביותר הן סוללות ליתיום שהינן הקלות ביותר. הן נטענות היטב ובמהירות רבה ומחזיקות מעמד זמן רב עם בלאי מופחת. מברגות אלקטרוניות מגיעות בתוך מזוודות אשר יש בהן חלקים נוספים. ניתן לרכוש יחד עימן סט מברגות בקטרים שונים.

  מברגה מקדחה מומלצת

  מומלץ לרכוש אותן בחברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים אשר הינה בעלת תשתית מקצועית ומסודרת. מומחיה יכולים להמליץ על המברגה המתאימה ביותר מבחינת כל השיקולים כולל צורך, טעם אישי ומחירים. בנוסף לייעוץ היא מציעה אותן במחירים ובתנאים נוחים ואף מספקת שירותי תיקונים. כל אחת מגיעה עם אחריות שתנאיה נקבעים על פי שיקולי היצרן. כל בעל מקצוע או עסק דינאמי ישמח לקבל שירות מקיף העונה על כל צרכיו.

  מברגה חשמלית חכמה

  מברגה חשמלית חכמה הינה כלי עבודה חיוני בכל ארגז כלים של בעל מקצוע המספק שירותים טכניים ואחרים. היתרון האדיר שלה הוא, כמובן, ביכולת לעבוד עימה ללא מקור חשמל קרוב. כל מה שיש לעשות הוא לדאוג לטעינה רצופה וטובה שלה. ניתן למצוא מבחר מברגות הנבדלות ביניהן במפרט הכללי שלהן. חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים משווקת מוצרים אלו וכלי עבודה אחרים לכל דורש וניתן לקבל אצלה מידע מקיף.

  מברגה חשמלית חכמה – נטענת

  מברגה חשמלית חכמה יכולה לפעול על אנרגיית חשמל ו/או אנרגיה של הסוללות הנטענות בה. הסוללות היעילות ביותר הן מליתיום. מדובר על הסוללות הקלות ביותר שניתן למצוא בשוק, הן נטענות במהירות ומחזיקות מעמד זמן רב עד לבלאי הסופי שלהן. משקלן הנמוך מקל על האוחז בכלי. ניתן למצוא מברגות רגילות ו/או רוטטות. הרגילות מותאמות לעבודות קלות כמו שטכנאי מחשבים ומכשירי חשמל עושים. הן מסוגלות לשחרר ברגים עדינים מכיסוי או פנל של המחשב וכלי חשמלי אחר, לשחרר ברגים פנימיים על מנת לשלוף חלקים שיש להחליף ועוד. הגדולות ביניהן מיועדות לקדיחה מסיבית בקירות ועל משטחים קשים אחרים. בנוסף, להברגת חלקים גדולים עם ברגים בקטרים עבים.

  מקדחה מברגה

  מברגה חשמלית נטענת יכולה להגיע עם מפרט מגוון. בין התכונות הקיימות ניתן למנות מצמד איכותי לסגירת ברגים במומנט מדויק, תאורת לד, ועוד. ניתן למצוא מברגות קלאץ' או אימפקט המגיעה עם פטיש פנימי היכול לווסת או /או להגביר את מהירות ועוצמת הקדיחה. המגוון הרחב מאפשר לכל אחד לבחור את זאת המתאימה לצרכיו, לטעמו האישי והבחירה נעשית על פיהם כמו גם על פי המחיר.

  מברגה מחיר

  חברת תוקה בע"מ – פתרונות חכמים הינה בעלת תשתית מקצועית איכותית המותאמת לפעילותה כמשווקת כלי עבודה. כל הכלים החשמליים מגיעים עם אחריות יצרן הנקבעת על פי שיקוליו. היא מספקת שירות מקיף הכולל ייעוץ לכל לקוח מתלבט לגבי המכשיר הנדרש לו, הדרכה, מכירה בתנאים נוחים ושירותי תיקונים לכלים חשמליים בבתי המלאכה העובדים עימה. כל לקוח, ותיק או חדש, ישמח לקבל שירות מגוון ומקיף כזה.

  כאן לשירותכם
  logo-text
  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   עוד מאמרים שעשויים לעניין אתכם